Cities: Skylines II dostępny na Steam

Źródło: Steam

Nowa wersja Cities Skyline w końcu doczekała się nowej odsłony. Gra pojawiła się na popularnej platformie Steam, dostępna jest pod tym linkiem. Gra będzie dostępna na PC, XBOX Series oraz Playstation 5.

Opis gry

Jeśli możesz sobie to wyobrazić, możesz to zbudować!

Buduj miasto i zarządzaj nim bez barier. Cities: Skylines II z kompleksowym systemem symulacji i tętniącą życiem gospodarką wystawi na próbę twoje umiejętności decyzyjne i pozwoli ci budować miasta marzeń. Przygotuj się na najbardziej realistyczny symulator budowy miasta o nowej, imponującej skali.

Twoje miasto będzie ewoluować i reagować na podejmowane decyzje. Dynamiczny i stale zmieniający się świat postawi przed tobą wyzwania i odpowiednio cię wynagrodzi. Daj upust kreatywności i wykorzystaj umiejętności planowania strategicznego, aby przekształcić miasto w tętniącą życiem metropolię przyciągającą tłumnie przedsiębiorców, mieszkańców i turystów. Możesz projektować wszystko od dzielnic mieszkaniowych po gwarne śródmieścia – możliwości jest bez liku. Pokonuj zawiłości związane z administrowaniem miastem oraz zaspokajaj potrzeby i wymagania obywateli.

Zobacz, jak z czasem miasto rośnie i się zmienia. Oszałamiająco piękna i szczegółowa grafika w Cities: Skylines II sprawi, że twoje miasto ożyje.

Oficjalny zwiastun

Wymagania sprzętowe

Niestety nie znamy jeszcze dokładnych wymagań sprzętowych. Na stronie Steam widzimy informację, że niedługo wymagania zostaną podane.

MINIMALNE
ZALECANE

o Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
o System operacyjny: TBC
o Procesor: TBC
o Karta graficzna: TBC
o Karta dźwiękowa: TBC

o Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
o System operacyjny: TBC
o Procesor: TBC
o Karta graficzna: TBC
o Karta dźwiękowa: TBC

Bardzo Ci dziękuję za dotrwanie do tego momentu! To dla Ciebie właśnie tworzę każdy artykuł na moim blogu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Zapraszam do śledzenia wpisów na moim blogu, pozostawienia komentarza oraz polubienia profilu na Facebooku!

Podziel się swoją opinią
Konrad Grzybowski
Konrad Grzybowski

Od lat pasjonuję się technologią oraz wszelkiego rodzaju gadżetami. Uwielbiam oglądać oraz czytać materiały o nowinkach w świecie tech. Hobbistycznie zajmuje się naprawą telefonów. Z zawodu jestem specjalistą IT.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze