Counter Strike: Global Offensive 2.0 – aktualizacja

Źródło: Forbes

Według raportu dziennikarza e-sportowego Richarda Lewisa (za pośrednictwem Forbesa), Valve już niedługo udostępni aktualizację dla Counter-Strike: Global Offensive . Valve może wypuścić nową wersję gry opartą na silniku Source 2 już w tym miesiącu!

Lewis, mówi, że Valve już zwerbowało grupę profesjonalnych graczy CS: GO, aby przetestowali zaktualizowaną grę w siedzibie firmy w Seattle. Migracja gry do silnika Source 2, który jest używany przez niektóre gry, takie jak Dota 2 i Half-Life: Alyx , może pozwolić na lepszą wydajność i grafikę.

Najwyraźniej nie jest to jedyna aktualizacja, nad którą pracuje Valve. Lewis dodaje, że „nowy” CS:GO może mieć ulepszony system dobierania graczy. Ponoć bardziej przypomina platformy innych firm, na których gracze mogą wyszukiwać i dołączać do meczów CS:GO , takich jak FACEIT lub ESEA. Oczekuje się również, że Valve zwiększy wydajność serwerów używanych przez grę z 64 do 128, potencjalnie zmniejszając opóźnienia podczas rozgrywki.

Aktualizacja po cichu

Trudno uwierzyć, że ponad 10 lat po premierze Counter Strike: Global Offensive (i ponad 20 od premiery pierwszej wersji Counter Strike) Valve przygotowało dla nas ogromną aktualizację bez hucznych zapowiedzi. To nie jedyny dowód na możliwą aktualizację. W zeszłym tygodniu użytkownika Reddita, DAOWAce, odkrył pliki wykonywalne o nazwie „csgos2.exe” oraz „cs2.exe”, zawartych w najnowszych sterownikach wydanych przez NVIDIA.

Bardzo Ci dziękuję za dotrwanie do tego momentu! To dla Ciebie właśnie tworzę każdy artykuł na moim blogu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Zapraszam do śledzenia wpisów na moim blogu, pozostawienia komentarza oraz polubienia profilu na Facebooku!

Podziel się swoją opinią
Konrad Grzybowski
Konrad Grzybowski

Od lat pasjonuję się technologią oraz wszelkiego rodzaju gadżetami. Uwielbiam oglądać oraz czytać materiały o nowinkach w świecie tech. Hobbistycznie zajmuje się naprawą telefonów. Z zawodu jestem specjalistą IT.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze