2023: Przegląd najważniejszych wydarzeń technologicznych

Źródło: marketwatch

Szukasz najlepszych wydarzeń technologicznych w 2023 roku? Wykonałem całą pracę za Ciebie! Ten starannie dobrany katalog konferencji zawiera ponad 100 konferencji technicznych, które odbędą się na całym świecie w 2023 roku.

Wydarzenia technologiczne przedstawione na tej liście odbywają się przez cały rok i obejmują szeroki zakres różnych branż — od SaaS i FinTech po wydarzenia dla startupów i nie tylko. Aby lepiej poruszać się po tej liście, przyjrzyjmy się pokrótce różnym wydarzeniom, które zobaczysz.

Konferencje: Zarówno IRL, jak i wirtualne konferencje obsługiwane przez oprogramowanie do wirtualnych wydarzeń są podstawą branży wydarzeń technologicznych i mogą być zarówno wydarzeniami B2C, jak i B2B. Odbywają się w celu edukowania, informowania lub szkolenia uczestników.

Targi: Targi dają firmom z określonej branży możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług. Podczas gdy większość konferencji jest otwarta dla publiczności, targi zwykle wymagają procesu selekcji dla kupujących, przedstawicieli firm i prasy.

Szczyty: Chociaż „szczyt” może być używany zamiennie z „konferencją”, szczyty są zwykle mniejsze i składają się z kadry kierowniczej wyższego szczebla. W innych przypadkach szczyty funkcjonują dokładnie tak, jak konferencje.

Seminaria: Seminaria można traktować jako minikonferencje, które mają znacznie mniejszy zakres i czasami trwają tylko jeden dzień.

SPIS

STYCZEŃ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
CES (pokaz elektroniki użytkowej)5-9.01.23
 Las Vegas, NV
5-9 stycznia — targi CES® zbiorą przedstawicieli branży technologicznej osobiście i cyfrowo, dając globalnej publiczności dostęp do głównych marek i start-upów, a także najbardziej wpływowych światowych liderów i rzeczników branży.
PCMA Convening Leaders 20238.01.23
Kolumb, Ohio
8-11 stycznia — łączymy światową branżę wydarzeń biznesowych 8-11 stycznia w Greater Columbus Convention Center w Columbus w stanie Ohio — innowacyjnym miejscu, które konsekwentnie plasuje się w czołówce miast w Stanach Zjednoczonych, które najczęściej odwiedza się i 14. co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych.
Metasummit11.01.23
Dubaj
11-12 stycznia — METAVSUMMIT to wydarzenie, które specjalizuje się w pomaganiu firmom Web 3.0 (Blockchain, Metaverse i NFT) oraz inwestorom spotykać się pod jednym dachem, aby móc tworzyć długoterminowe relacje biznesowe.
THAT Conference | Texas15.01.23
Round Rock, Teksas
15-18 stycznia — TA Konferencja nie przypomina żadnej innej konferencji technicznej. Ten wyjątkowy czterodniowy obóz letni jest pełen warsztatów, sesji, otwartych przestrzeni, wydarzeń rodzinnych i networkingu, a wszystko to w pięknym kurorcie i parku wodnym Kalahari. To rodzinne wydarzenie składa się z tras zawodowych i rodzinnych, więc w każdym wieku można się czegoś nauczyć i przeżyć.
AIBC AFRICA16.01.23
Kenia
16-19 stycznia — zdolność Afryki do przeskakiwania z jednego poziomu infrastruktury technologicznej na drugi czyni z niej potencjalne centrum
innowacji technologicznych.To, w połączeniu ze świetlaną przyszłością, rosnącą siłą roboczą i pojawiającymi się możliwościami przemysłowymi, Afryka jest kamieniem węgielnym światowej gospodarki przyszłości, w której korzystanie z telefonów komórkowych już się rozpowszechniło na całym kontynencie.
Tech Intersections28.01.23
Oakland, Kalifornia
Tech Intersections powstało z myślą o kobietach (cis i trans) kolorowych, takich jak Murzynki i Latynoski, które rzadko spotykają się z innymi osobami takimi jak one w miejscu pracy, zwłaszcza na wyższych stanowiskach. Istniejące konferencje technologiczne — nawet te przeznaczone specjalnie dla kobiet — często mają niewiele niedostatecznie reprezentowanych kobiet i są prelegentami, zwłaszcza na tematy techniczne. Ponadto konferencje technologiczne są zazwyczaj niedostępne, co stwarza barierę finansową dla osób zainteresowanych wejściem do branży.
#ProductCon | LondonStyczeń 2023
Londyn, Wielka Brytania
Styczeń 2023 r. — organizowany przez Product School i zorganizowany wokół najgorętszych tematów w zarządzaniu produktami, ProductCon odbywa się online cztery razy w roku w San Francisco, Londynie, Nowym Jorku i online i gromadzi profesjonalistów ds. produktów z całego świata.
YOONAVERSE | METAVERSE FASHIONStyczeń 2023
Berlin
Styczeń 2023 — The Berlin Metaverse® to pierwszy modowy metaverse, który umożliwia branży detalicznej prezentację kolekcji w hiperrealistycznym 3D wysokiej jakości. Hybrydowa konferencja yoonaverse koncentruje się na działaniach w zakresie obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju w kierunku SDGS 2030, łącząc ekspertów technologicznych z branżą modową.

LUTY 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
CPX 360 2023 | APAC01.02.23
Online
Od 1 do 3 lutego — CPX 360 powraca z nowym wirtualnym wydarzeniem, którego nie możesz przegapić! To coroczne globalne wydarzenie skupia przedstawicieli branży bezpieczeństwa cybernetycznego w celu poznania najnowszych rozwiązań i strategii chroniących organizacje przed zagrożeniami cybernetycznymi.
Cisco Live 2023 Amsterdam06.02.23
Amsterdam, Holandia
6-10 lutego — Cisco Live to miejsce spotkań, powitań, nauki i dzielenia się sposobami rozwiązywania największych wyzwań. Spotkajmy się ponownie, aby budować społeczność, dzielić się doświadczeniami i odkrywać rozwiązania.
CPX 360 2023 | Americas08.02.23
Online
8 do 10 lutego — CPX 360 powraca z nowym wirtualnym wydarzeniem, którego nie możesz przegapić! To coroczne globalne wydarzenie skupia przedstawicieli branży bezpieczeństwa cybernetycznego w celu poznania najnowszych rozwiązań i strategii chroniących organizacje przed zagrożeniami cybernetycznymi.
Datanova 202308.02.23
Online
8–9 lutego — dla tych, którzy chcą nie tylko „przetwarzać dane” stopniowo lepiej, ale inaczej, dla liderów, którzy chcą pomóc swoim firmom stać się naprawdę opartymi na danych, dla analityków w każdym z nas, którzy szukają prostszych i szybszych sposobów aby uzyskać ważne informacje. Co najważniejsze, jest to zadanie dla inżynierów i architektów danych, którzy ponoszą ciężar tworzenia wszystkich danych — szybciej, lepiej i taniej.
Innovation Review on Automotive Cybersecurity8.02.23
Sunnyvale, Kalifornia
Nowoczesny, podłączony do sieci samochód jest narażony na coraz większe ryzyko pewnego rodzaju ataku cybernetycznego. Do 2025 roku 400 milionów samochodów będzie podłączonych do sieci komórkowej. Dlatego tak ważne jest, aby teraz wzmocnić obronę pojazdu. Podczas spotkania w tym miesiącu omówimy stan Automotive Cybersecurity, usłyszymy liderów w tej dziedzinie i przedstawimy wiele startupów rozwiązujących problemy w tym segmencie.
Product-Led Summit Austin 202316.02.23
Austin, Teksas
16-17 lutego — Dołącz do naszej szybko rozwijającej się społeczności specjalistów ds. produktów i guru rozwoju, dołączając do nas na zjeździe Product-Led Summit w Austin. W ciągu dwóch wypełnionych treścią dni możesz zadać pytania początkującym liderom myśli. Mamy przemówienia, panele i interaktywne okrągłe stoły, w których odpowiadamy na Twoje pytania, z praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą przenieść Twoją karierę na wyższy poziom.
CXO Data Intelligence & Automation Summit & Awards 202324.02.23
Bangalore, Indie
Konferencja CXO Data Intelligence & Automation Summit (CXO DI&A Summit) oferuje wskazówki i wgląd w budowanie i wdrażanie przyszłościowej strategii, która zapewnia rzeczywistą wartość biznesową. Prezentuje jedne z najlepszych innowacyjnych projektów, pomysłów biznesowych i technologii opartych na danych i sztucznej inteligencji, zaprezentowanych przez niektóre z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych organizacji.
LevelUp by ClickUp28.02.23
Wirtualny
LevelUp to najlepsza konferencja produktywności, która pozwoli uwolnić Twój pełny potencjał. Od prowokujących do myślenia prelegentów gościnnych po angażujące sesje grupowe — wyjdziesz z kreatywnymi pomysłami, które zaoszczędzą Twój czas, poprawią współpracę z Twoimi zespołami i zapewnią płynność Twojej pracy.
Civo Navigate07.02.23
Tampa Bay, Floryda
7-8 lutego — Civo Navigate to osobiste wydarzenie techniczne pełne prelekcji i warsztatów poświęconych nawigowaniu i odnoszeniu sukcesów w natywnym środowisku chmurowym.
NANOG 8713.02.23
Atlanta, GA
13-15 lutego — już wkrótce
Customer Success Festival | Austin15.02.23
Austin, Teksas
15-16 lutego — w lutym Customer Success Festival zgromadzi w Austin mistrzów sukcesu klientów z największych światowych firm i najbardziej ekscytujących start-upów, aby podzielić się historiami sukcesu, doświadczeniami i wyzwaniami entuzjastów CS, którzy skupili się wokół jednego wspólnego celu: zapewnienia niesamowitej doświadczeń klientów, 24/7.
Developer Week SF Bay Area15.02.23
San Francisco, Kalifornia
15-17 lutego — DeveloperWeek 2023 to największa seria konferencji i wydarzeń dla programistów, w tym DeveloperWeek 2023 Conference & Expo, hackathon dla ponad 1000 uczestników, targi zatrudniania technologii dla ponad 800 uczestników oraz seria warsztatów, rozmów technicznych i przemówień.
Product-Led Summit Austin15.02.23
Austin, Teksas
15-16 lutego — Dołącz do naszej szybko rosnącej społeczności specjalistów ds. produktów i guru rozwoju, dołączając do nas na zjeździe Product-Led Summit w Austin. W ciągu dwóch wypełnionych treścią dni możesz zadać pytania początkującym liderom myśli. Mamy przemówienia, panele i interaktywne okrągłe stoły, w których odpowiadamy na Twoje pytania, z praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą przenieść Twoją karierę na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwoju opartym na produktach, czy doświadczonym OG, nasz szczyt ma coś dla Ciebie.
Innovation Review on Battery Tech16.02.23
Hybryda | Milpitas, Kalifornia
Cleantech Council zaprasza osoby niebędące członkami do przyłączenia się do przeglądu innowacji w zakresie technologii akumulatorów. Podczas naszego spotkania poświęconego akumulatorom odkryjemy duże, krótkoterminowe zmiany w magazynowaniu energii. Omówimy postępy w bateriach stacjonarnych, od domowych po sieciowe. Przygotuj się na spotkanie z firmami tworzącymi innowacyjne chemikalia, produkcję, produkty i technologie, które będą wspierać rewolucję energii odnawialnej.
KICKSTART EUROPE 202320.02.23
Amsterdam, Holandia
20-21 lutego — KickStart Europe to doroczna konferencja na temat strategii i sieci poświęcona trendom i inwestycjom w technologię i infrastrukturę cyfrową. Gromadząc szereg profesjonalistów z branży na początku roku, Kickstart Europe pomaga badać pojawiające się trendy i technologie kształtujące branżę cyfrową i infrastrukturę cyfrową chmury, łączności i centrów danych.
Developer Week Virtual21.02.23
Online
21-23 lutego — DeveloperWeek 2023 to największa seria konferencji i wydarzeń dla programistów, w tym DeveloperWeek 2023 Conference & Expo, hackathon dla ponad 1000 uczestników, targi zatrudniania technologii dla ponad 800 uczestników oraz seria warsztatów, rozmów technicznych i przemówień.
IMPACT 202321.02.23
Hybryda | Orlando, Floryda
21-23 lutego — Twoje źródło wiedzy i wymiany peer-to-peer dotyczącej transformacji cyfrowej, infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa i infrastruktury.
E-commerce Berlin Expo | B2B Expo & Conference23.02.2023
Berlin, Niemcy
23 lutego — E-commerce Berlin Expo to największe wydarzenie e-commerce w stolicy (technologii) Niemiec z ponad 7000 odwiedzających i 180 wystawcami.
The 6th International Conference on Future of Women 202323.02.22
Hybryda | Kolombo, Sri Lanka
23-24 lutego — Mamy nadzieję, że Future of Women 2023 połączy różnorodne badania, historie i studia przypadków z całego świata podczas równoległych sesji, oferując jednocześnie wiele okazji do nawiązywania kontaktów i publikowania. Odkryj najnowsze trendy i wyzwania w tej dziedzinie na tej wiodącej konferencji i ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania platforma hybrydowa.
Digital Geospatial Intelligence (DGI)27.02.23
Londyn, Wielka Brytania
27 lutego-mar. 1 — Ponieważ środowisko bezpieczeństwa w Europie staje się coraz bardziej niepewne, dostęp do najlepszych informacji geoprzestrzennych jest krytycznym priorytetem strategicznym we wszystkich krajach.
Gartner CIO Leadership Forum27.02.23
Phoenix, Arizona
27-28 lutego — na konferencji Gartner CIO Leadership Forum 2023 dyrektorzy ds. informatyki mają dostęp do porad ekspertów, przydatnych narzędzi i spostrzeżeń współpracowników CIO, aby zwiększyć swój wpływ i przewodzić cyfrowemu przyspieszeniu biznesu.
Gartner Security & Risk Management Summit | Dubai27.02.23
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
27-28 lutego — dołącz do ekspertów firmy Gartner i innych uczestników konferencji Gartner Security & Risk Management Summit i uzyskaj cenne informacje na temat kluczowych imperatywów strategicznych, takich jak ustanowienie elastycznego programu bezpieczeństwa; wspieranie kultury skoncentrowanej na człowieku i świadomej bezpieczeństwa; przekazanie odpowiedzialności za ryzyko; oraz ustanowienie nowej, uproszczonej architektury siatki bezpieczeństwa cybernetycznego. Umożliwi to ochronę organizacji, obronę przed atakującymi i zapewnienie wartości biznesowej.
MWC Barcelona 202327.02.23
Barcelona
27 lutego – 2 marca — MWC Barcelona to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży łączności na świecie. To tam radykalne przełomy zamieniają się w radykalny wzrost, gdzie technologia mobilna jutra jest już dziś wprowadzana na rynek i gdzie razem odkrywamy potencjał naszego cyfrowego świata. Przecieracze szlaków, decydenci i giganci przemysłu gromadzą się, aby prezentować przełomowe produkty, demonstrować nowe technologie i dzielić się inspirującymi myślami przywódczymi.

MARZEC 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
Qualtrics X4 Experience Summit07.03.23
Salt Lake City, UT
7 do 9 marca — Wiedza praktyczna . Inspirujące doświadczenia . Innowacje w świecie rzeczywistym.
Każde doświadczenie w X4 pomaga ci stać się liderem ruchu XM. Wyjdziesz pełen energii, poinformowany i przygotowany do wprowadzenia natychmiastowych zmian w Twojej organizacji.
SCALE 20x09.03.23 Pasadena
, Kalifornia
9-12 marca — SCaLE to największa prowadzona przez społeczność konferencja poświęcona otwartemu oprogramowaniu i wolnemu oprogramowaniu w Ameryce Północnej. Odbywa się co roku w aglomeracji Los Angeles.
Tech Lead Conference09.03.23
Wirtualny
Zapraszamy na konferencję o przywództwie i stażu pracy w zespołach JavaScript! 20 inżynierów, menedżerów i HR z wiodących firm wygłosi prelekcje na tematy takie jak kariera i umiejętności miękkie. Porozmawiamy o tym, jak zostać starszym i uzyskać większy wpływ w firmie, awansować i osiągnąć to, czego chcesz w swojej karierze.
SXSW 202310.03.23
Hybryda | Austin, Teksas
10-19 marca — coroczne marcowe wydarzenie, niezbędne miejsce dla profesjonalistów z całego świata, obejmuje sesje konferencyjne, pokazy festiwali filmowych i telewizyjnych, prezentacje festiwali muzycznych, światowej klasy wystawy, konkursy, ceremonie wręczenia nagród i wiele więcej. Doświadcz niezrównanych odkryć, nauki, rozwoju zawodowego i nawiązywania kontaktów z twórcami z całego świata w SXSW.
AIBC EURASIA13.03.23 Dubaj, ZEA13-16 marca — przyciąganie czołowych postaci wschodzącego świata technologii do metropolii Bliskiego Wschodu w celu uzyskania najnowocześniejszych technologii, wystawa AIBC UAE 2022, która odbywa się w Festival Arena przy hotelu Intercontinental Festival City, planuje zjednoczyć politykę -twórców, programistów, dyrektorów wyższego szczebla i ekspertów prawnych z rozwijających się sektorów AI i Blockchain. Poprzez trzy dni paneli edukacyjnych, inspirujących przemówień, warsztatów i wydarzeń networkingowych, targi mają na celu stworzenie fundamentu, na którym można zbudować rewolucję przemysłową 4.0.
SATELLITE 202313.03.23
Waszyngton, DC
13-16 marca — od 1981 r. SATELLITE pozostaje epicentrum innowacji w społeczności satelitarnej i kosmicznej, gdzie rozmowy pobudzają działania i zawierane są umowy między partnerami strategicznymi. Dokładamy wszelkich starań, aby kontynuować to dziedzictwo, zapewniając niezrównaną wartość rejestracji SATELLITE i poszerzając dostęp do liderów społeczności satelitarnej.
CPX 360 2023 | EMEA14.03.23
Online
Od 14 do 16 marca — CPX 360 powraca z nowym wirtualnym wydarzeniem, którego nie możesz przegapić! To coroczne globalne wydarzenie skupia przedstawicieli branży bezpieczeństwa cybernetycznego w celu poznania najnowszych rozwiązań i strategii chroniących organizacje przed zagrożeniami cybernetycznymi.
Product-Led Summit New York 202314.03.23
Nowy Jork, NY
13-14 marca — zebraliśmy jedne z największych mózgów liderów produktów w branży, aby ujawnić ich najlepsze praktyki, wyzwania i doświadczenia, mając na uwadze jedną misję: umożliwienie pełnego wykorzystania potencjału.
Product Ops Summit New York 202314.03.23
Nowy Jork, NY
14-15 marca — Czy jesteś specjalistą ds. obsługi produktów i chcesz osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Dołącz do nas w Nowym Jorku, aby połączyć się z najszybciej rozwijającą się na świecie społecznością najlepszych kierowników ds. operacji produktowych z największych korporacji i innowacyjnych start-upów.
Chief Product Officer Summit | New York15.03.23
Nowy Jork, NY
15 marca — w marcu 2023 r. podczas szczytu Chief Product Officer Summit zgromadzą się starsi liderzy produktów z największych światowych firm i najbardziej ekscytujących startupów w Nowym Jorku, aby zagłębić się w najnowocześniejsze trendy, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, a także praktyki zatrudniania, zespół budynek i wiele więcej. Zobacz, jak krajobraz rozwoju opartego na produktach dostosowuje się do ciągle zmieniającej się branży.
Product-Led Summit New York15.03.23
Nowy Jork, NY
15-16 marca — Dołącz do naszej szybko rosnącej społeczności specjalistów ds. produktów i guru ds. rozwoju, dołączając do nas na zjeździe Product-Led Summit w Austin. W ciągu dwóch wypełnionych treścią dni możesz zadać pytania początkującym liderom myśli. Mamy przemówienia, panele i interaktywne okrągłe stoły, w których odpowiadamy na Twoje pytania, z praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą przenieść Twoją karierę na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwoju opartym na produktach, czy doświadczonym OG, nasz szczyt ma coś dla Ciebie.
TC3 Carrier Connections 202315.03.23 Hybryda
| San Francisco, Kalifornia
Od 15 do 16 marca — Carrier Connections to doroczne spotkanie Rady Telekomunikacji, na którym firmy telekomunikacyjne z całego świata przyjeżdżają do Doliny Krzemowej, aby przedstawić swoich partnerów startowych i odkryć nowe technologie, które zostały sprawdzone przez innych operatorów sieci.
Gartner Data & Analytics Summit19.03.23
Las Vegas, NV
19-24 marca — świętując naszą 30. rocznicę, przeniesiemy naszą wyjątkową markę bezstronnych, praktycznych szkoleń dla programistów z powrotem do San Diego w Kalifornii. Doskonal swoje umiejętności w Microsoft Visual Studio 2022, .NET 6 i 7, DevOps, MAUI, JavaScript, TypeScript, Angular, Blazor, nowoczesnych technikach przetwarzania danych. Nasi prelegenci odpowiedzą na Twoje pytania praktycznymi wskazówkami na temat rozwoju natywnego klienta, sieci, baz danych i wielu innych.
Gartner Identity & Access Management Summit20.03.23
Orlando, Floryda
20-22 marca — dołącz do nas i ponad 4000 liderów ds. danych i analityki przez 3 dni porad ekspertów podczas Gartner Data and Analytics Summit, podczas którego zajmiemy się najważniejszymi wyzwaniami, przed którymi staniesz, wspierając innowacyjne i elastyczne organizacje przyszłość.
Gartner Identity & Access Management Summit20.03.23
Grapevine, Teksas
20-22 marca — Gartner Identity & Access Management Summit to wiodąca konferencja IAM, która pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących priorytetowych inicjatyw związanych z bezpieczeństwem tożsamości, w jaki sposób zmodernizować istniejące modele kadrowe i czy zainwestować w nowe narzędzia, aby stan bezpieczeństwa organizacji w erę tożsamości.
SGTech Week 202320.03.23
Amsterdam, Holandia
20-24 marca — ta tygodniowa konferencja zgromadzi ponad 200 specjalistów technicznych ds. inteligentnych sieci w celu przeglądu projektów innowacyjnych sieci w kontekście zwiększonej presji regulacyjnej, intensywnych zagrożeń bezpieczeństwa cybernetycznego i szybko rosnącego zapotrzebowania na integrację odnawialnych źródeł energii.
INTERFACE Portland 202321.03.23
Portland, Oregon
Na konferencjach INTERFACE znajdziesz akredytowane przez CPE prezentacje, dyskusje panelowe i wystawców obejmujące różnorodne tematy, a także najnowsze innowacje i najlepsze praktyki. Bądź na bieżąco z technologią, która napędza Twoją organizację i zabezpiecza infrastrukturę operacyjną. Dołącz do nas w INTERFEJS!
The DEVOPS Conference22.03.23
Online
22-23 marca — dołącz do rozmowy z niezrównanymi ekspertami i współpracownikami. Oprócz elektryzujących przemówień możesz spodziewać się konkretnych przypadków, rozmów przy kominku, otwartych dyskusji, praktycznych warsztatów i możliwości nawiązywania kontaktów!
SADA Ground School22.03.23
Online
Czwarta coroczna impreza SADA Ground School odbędzie się 22 marca. Ground School to wydarzenie poświęcone transformacji wirtualnej chmury, którego gospodarzem jest SADA, skierowane do liderów biznesowych i technicznych zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o przyszłości chmury. Uczestnicy będą mieli możliwość zademonstrowania nowych rozwiązań w chmurze i profesjonalnych usług SADA oraz będą mogli dowiedzieć się więcej o filozofii inżynierskiej, konkretnych przypadkach użycia i wyjątkowych zaletach innowacji Google Cloud.
Enterprise Connect27.03.23
Orlando, Floryda
27-30 marca — Enterprise Connect to największe niezależne wydarzenie poświęcone komunikacji korporacyjnej, współpracy i technologii obsługi klienta w Ameryce Północnej.
QCon London27.03.23
Hybryda | Londyn
27-29 marca — zdobądź praktyczne inspiracje i najlepsze praktyki dotyczące wdrażania pojawiających się trendów w oprogramowaniu bezpośrednio od starszych programistów w firmach, które weszły na rynek.

KWIECIEŃ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
Startup Grind |
Global Conference 2023
11.04.23 Hybryda
| San Francisco, Kalifornia
11-12 kwietnia — Global 2023 zgromadzi czołowych światowych założycieli, inwestorów i mentorów, aby stawić czoła podstawowym wyzwaniom, przed którymi stoi każdy startup: pozyskiwaniu funduszy, sprzedaży, marketingowi i produktowi. Dołącz do nas i tysięcy początkujących zespołów startupowych, aby uczyć się, rozwijać i nawiązywać kontakty.
Innovation Review on CASE05.04.23
Hybryda | San José, Kalifornia
Dołącz do członków Rady Autotech, producentów OEM, dostawców motoryzacyjnych, start-upów mobilnych i VC, aby odkryć aktualny stan innowacji w tym segmencie i wyróżnić odpowiednie startupy dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom dla pojazdów połączonych, autonomicznych, współdzielonych i elektrycznych.
TECHSPO Los Angeles 2023 Technology Expo12.04.23
Los Angeles, Kalifornia
Od 12 do 13 kwietnia — TECHSPO Los Angeles gromadzi najlepszych programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
Node Congress 202314.04.23
Hybryda | Berlin, Niemcy
14 i 17 kwietnia — Konferencja na temat wszystkiego, co stanowi zaplecze JavaScript, gromadząca inżynierów. Poznaj nowoczesne backendy JavaScript. Poznaj najlepszych inżynierów w branży, autorów oprogramowania open source i współpracowników. Poznaj najnowocześniejszą technologię. Rozwijaj się jako backend developer, inspiruj, poznawaj nowych przyjaciół i nowe możliwości.
TradeTech Europe17.04.23
Paryż, Francja
17-19 kwietnia — Twoja jedyna okazja, aby osobiście uczyć się i nawiązywać kontakty z czołowymi europejskimi szefami Buy Side of Equity Trading w jednym miejscu i czasie.
World Summit AI Americas19.04.23
Montreal, Kanada
19-20 kwietnia — w związku z wyższymi wskaźnikami wdrażania sztucznej inteligencji spodziewanymi w 2023 r. w głównych sektorach przemysłu, jest to okazja do uczenia się, dzielenia się i omawiania krytycznych globalnie wyzwań i tematów związanych ze sztuczną inteligencją, które pomogą Twojej firmie w kluczowych obszarach, takich jak przepisy, bezpieczeństwo i etyka , zaufanie, prywatność, skalowalność. Będziesz miał również okazję usłyszeć najnowsze przypadki użycia i zobaczyć, gdzie sztuczna inteligencja jest stosowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów w finansach, głębokich technologiach w opiece zdrowotnej, zmianach klimatycznych i wielu innych.
The Digital Transformation Conference20.04.23
Nowy Jork, NY
20 kwietnia — zapoznaj się z najlepszymi praktykami w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, dowiedz się, jak pokonywać wyzwania i wyciągaj wnioski z lekcji zdobytych od liderów branży
Hybrid Cloud Congress20.04.23
Online
Na tej wirtualnej konferencji gromadzimy ponad 500 doświadczonych specjalistów z branży, aby odkryć korzyści biznesowe wynikające z połączenia i ujednolicenia usług chmury publicznej i chmury prywatnej w celu stworzenia jednej, elastycznej i optymalnej pod względem kosztów infrastruktury IT.
RSA Conference 2023 San Francisco24.04.23
Moscone Center, San Francisco, Kalifornia
24-27 kwietnia — W branży cyberbezpieczeństwa nikt nie działa sam. Zamiast tego budujemy na wzajemnej różnorodnej wiedzy, aby dokonać kolejnego przełomu — wymieniając się pomysłami, dzieląc się historiami sukcesu i odważnie analizując nasze porażki. Konferencja RSA 2023. Razem silniejsi.
Running Remote25.04.23
Lizbona, Portugalia
25-26 kwietnia — odbywająca się już po raz szósty konferencja Running Remote Conference oferuje założycielom i liderom zespołów hybrydowych dostęp do wiedzy i kontaktów, które pomogą im budować i prowadzić zdalne zespoły do ​​doskonałości.
AI Accelerator Summit San Jose 2023t26.04.23
San Jose, Kalifornia
26-27 kwietnia — Zbadaj środowisko sprzętowe, programowe i chmurowe, podczas gdy liderzy z największych światowych organizacji i najbardziej ekscytujących startupów zbierają się w jednym celu: podzielić się tym, jak tworzą, wdrażają i skalują najnowocześniejsze systemy sztucznej inteligencji, aby tworzyć ogromną wartość biznesową.
Computer Vision Summit San Jose 202326.04.23
San Jose, Kalifornia
26-27 kwietnia — odkryj wiedzę, ludzi i rozwiązania potrzebne do wdrożenia i skalowania inteligentnych systemów wizyjnych.
DeveloperWeek 2023 | Europe26.04.23
Online
DeveloperWeek Europe 2023 to największa wirtualna konferencja programistów i targi poświęcone europejskiej społeczności technologicznej. Dołącz do ponad 2000 inżynierów, praktyków technicznych i liderów z całej Europy, którzy zbierają się na dwa dni edukacji i networkingu.

MAJ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
B2B online01.05.23
Chicago, Illinois
1-3 maja — B2B Online powraca w maju 2023 r. z okazji naszej 10. rocznicy! Będzie większy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad 500 Liderów B2B, 60 wyjątkowych sesji i 3 dni pełne akcji – to miejsce, w którym warto być tej wiosny. Ponadto zapewniamy Ci więcej możliwości łączenia się, porównywania i zabawy z rówieśnikami.
Georgia Technology Summit03.05.23
Atlanta, GA
Georgia Technology Summit to WŁAŚCIWE wydarzenie, w którym można uczestniczyć w celu nawiązania kontaktu ze społecznością technologiczną w Atlancie, technologicznym centrum południa. Wydarzenie poświęcone będzie niektórym wspaniałym innowacjom i strategiom, które przodują w rozległym ekosystemie technologicznym Gruzji. Pionierzy technologiczni opowiedzieli, jak poruszają się w złożonym świecie technologii i prowadzą swoje firmy do pomyślnych wyników
THE 2023 PAYMENTS CANADA SUMMIT03.05.23
Toronto, Kanada
3-5 maja — SUMMIT to miejsce, w którym gromadzi się ekosystem płatności. Najlepsi myśliciele, wizjonerzy i rewolucjoniści dyskutują, debatują i definiują przyszłość płatności w Kanadzie. Jest to forum do szerokich rozmów i głębokich dyskusji, które dotyczą szerokiego zakresu tematów kluczowych dla ewolucji płatności.
TECHSPO Denver 2023 Technology Expo04.05.23
Denver, CO
4-5 maja — TECHSPO Denver gromadzi jednych z najlepszych programistów, marek, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
BLACK HAT ASIA 202309.05.23
Hybryda | Singapur
9-12 maja — Black Hat Trainings oferuje uczestnikom indywidualne kursy techniczne na różne tematy, począwszy od najnowszych testów penetracyjnych, po wykorzystanie aplikacji internetowych, a nawet obronę i budowę systemów SCADA. Te praktyczne kursy dotyczące ataków i obrony, często zaprojektowane wyłącznie dla Black Hat, są prowadzone przez ekspertów branżowych i tematycznych z całego świata w celu zdefiniowania i obrony przyszłego krajobrazu bezpieczeństwa informacji.
Rise of AI Conference 202309.05.23
Hybryda | Berlin, Niemcy
9-10 maja — DOŁĄCZ DO COROCZNEGO SPOTKANIA WIODĄCYCH UMYSŁÓW W AIOd 2015 r. coroczna konferencja Rise of AI łączy ekspertów AI, decydentów, liderów opinii i osoby zmieniające zasady gry, aby omawiać sztuczną inteligencję dla społeczeństwa, polityki i gospodarki.
WOMEN IN TECH GLOBAL CONFERENCE 202309.0523
Hybryda
| Data zostanie niedługo ogłoszona
9-12 maja — hybrydowa konferencja zgromadzi kobiety w branży technologicznej, mniejszości i sojuszników z całego świata za pośrednictwem interaktywnej platformy z treściami edukacyjnymi i szkoleniowymi na żywo, przemówieniami, angażującymi panelami, pokojami spotkań, warsztatami technicznymi oraz nawiązywaniem kontaktów z wirtualnymi i sesje osobiste.
App.js Conf 202310.05.23
Kraków, Poland
10-12 maja — App.js Conf to wydarzenie skupione wokół React Native i Expo, podczas którego możesz uczyć się bezpośrednio od twórców tych technologii i łączyć się ze społecznością deweloperów mobilnych z całego świata. Zapewniamy całodniowe praktyczne warsztaty i 2 dni pouczających rozmów i networkingu.
HackSummit11.05.23
Lozanna, Szwajcaria
Od 11 do 12 maja — żadne inne wydarzenie ClimateTech nie zgromadzi tak wielu założycieli i inwestorów z całej Europy i spoza niej. Zarezerwuj bilet na Hack Summit już dziś.
Product-Led Summit Amsterdam 202310.05.23
Amsterdam, Holandia
Od 10 do 11 maja — zebraliśmy jedne z największych mózgów liderów produktów w branży, aby ujawnić ich najlepsze praktyki, wyzwania i doświadczenia, dzięki czemu możesz:🚀 Rozwiń swoją karierę, dołączając do naszej szybko rosnącej społeczności profesjonalistów w dziedzinie produktów i guru rozwoju.🌟 Wykorzystaj dziesięciolecia doświadczenia, jak przyspieszyć rozwój produktu i wrócić do swojego biurka odświeżony i zmotywowany.🔥 Sieć z najlepszymi starszymi liderami produktu i decydentami w Amsterdamie.
TECHSPO Seattle 2023 Technology Expo11.05.23
Seattle, Waszyngton
Od 11 do 12 maja — TECHSPO Seattle gromadzi najlepszych programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
Vue.js Live Conference12.05.23
Hybryda | Londyn, Wielka Brytania
12 i 15 maja — w związku z ekspansją ekosystemu Vue, Vue.js Live Conference urosła z lokalnego Meetupu do międzynarodowej konferencji, aw 2023 idziemy jeszcze dalej – globalnie. Wydarzenie powita ponad 10 000 osób Vue zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, podczas gdy część offline będzie dostępna dla ograniczonej liczby szczęśliwców. Co więcej, każdy uczestnik na całym świecie może uzyskać dostęp do naszych warsztatów online, zabawy i nawiązywania kontaktów z gwiazdami Vue.
WOMEN IN TECH BARCELONA 202312.05.23
Barcelona, ​​Hiszpania
12 maja — misją WomenTech Network jest wzmacnianie pozycji społeczności utalentowanych i zmotywowanych kobiet w branży technologicznej poprzez rozwój przywództwa, rozwój zawodowy, mentoring i wydarzenia networkingowe, aby wprowadzać zmiany, budując wpływowe i sprzyjające włączeniu społecznemu produkty i usługi technologiczne.
WOMEN IN TECH CONNECT BERLIN 202312.05.23
Berlin, Niemcy
12 maja — WomenTech Network to społeczność, która promuje różnorodność płci w branży technologicznej i łączy utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów z czołowymi firmami i przełomowymi start-upami, które cenią sobie różnorodność i integrację.
WOMEN IN TECH NEW YORK 202312.05.23
Nowy Jork, NY
12 maja — misją WomenTech Network jest wzmacnianie pozycji społeczności utalentowanych i zmotywowanych kobiet w branży technologicznej poprzez rozwój przywództwa, rozwój zawodowy, mentoring i wydarzenia networkingowe, aby wprowadzać zmiany, budując wpływowe i sprzyjające włączeniu społecznemu produkty i usługi technologiczne.
WOMEN IN TECH TORONTO 202312.05.23
Toronto, Kalifornia
12 maja — misją WomenTech Network jest wzmacnianie pozycji społeczności utalentowanych i zmotywowanych kobiet w branży technologicznej poprzez rozwój przywództwa, rozwój zawodowy, mentoring i wydarzenia sieciowe, aby wprowadzać zmiany poprzez tworzenie wpływowych i integracyjnych produktów i usług technologicznych.
AIBC AMERICAS15.05.23
Sap Paolo, Brazylia
15-19 maja — gdy rząd Brazylii wzmaga wysiłki, aby skoncentrować się na wzmacnianiu pozycji kraju jako centrum nowych technologii, pierwsze wydarzenie AIBC America dla rynku jest idealnie dopasowane do czasu, aby połączyć jego szeroko zakrojoną sieć na Zachodzie z czołowymi innowatorami LatAm i decydentów politycznych.
TECHSPO Vancouver 2023 Technology Expo15.05.23
Vancouver, Kanada
15-16 maja — TECHSPO Vancouver gromadzi jednych z najlepszych programistów, marek, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
VSLive! Nashville15.05.23
Nashville, TN
Od 15 do 19 maja — świętując naszą 30. rocznicę, przeniesiemy naszą wyjątkową markę bezstronnych, praktycznych szkoleń dla programistów z powrotem do San Diego w Kalifornii. Doskonal swoje umiejętności w Microsoft Visual Studio 2022, .NET 6 i 7, DevOps, MAUI, JavaScript, TypeScript, Angular, Blazor, nowoczesnych technikach przetwarzania danych. Nasi prelegenci odpowiedzą na Twoje pytania praktycznymi wskazówkami na temat rozwoju natywnego klienta, sieci, baz danych i wielu innych.
5G Expo North America17.05.23
Hybryda
| Santa Clara, Kalifornia
17-18 maja — dołącz do nas ponownie w 2023 r., aby wysłuchać opinii czołowych ekspertów cyfrowych i odkryć kluczowe strategie, dzięki którym Twoje działania cyfrowe zakończą się sukcesem. Poznaj kluczowe technologie i podejścia potrzebne do zwiększenia zaangażowania klientów i rozwoju kultury cyfrowej Twojej organizacji.
AI & Big Data Expo North America17.05.23
Hybryda
| Santa Clara, Kalifornia
17-18 maja — to wydarzenie technologiczne jest przeznaczone dla ambitnych specjalistów ds. technologii korporacyjnych, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi innowacjami, wdrożeniami i strategiami, które napędzają biznes.
Conversational AI Summit17.05.23
Londyn, Wielka Brytania
Od 17 do 18 maja — konferencja RE•WORK Conversational AI Summit poświęcona będzie najnowszym postępom sztucznej inteligencji w zakresie przetwarzania i rozumienia języka naturalnego, a także zbada wpływ ich zastosowania w rzeczywistych warunkach w branżach takich jak finanse, opieka zdrowotna i obsługa klienta.
Cyber Security & Cloud Expo North America 202317.05.23
Santa Clara, Kalifornia
Od 17 do 18 maja — z ponad 250 prelegentami, 5000 uczestników, naszym narzędziem do kojarzenia opartym na sztucznej inteligencji, sesjami na żywo i na żądanie oraz dostępem do 7 pokazów w tym samym miejscu, to konferencja, której nie można przegapić!
IoT Tech Expo North America 202317.05.23
Santa Clara, Kalifornia
Od 17 do 18 maja — jest to wydarzenie i konferencja technologiczna dla ambitnych specjalistów ds. technologii korporacyjnych, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi innowacjami, wdrożeniami i strategiami, które napędzają biznes.
ACE! Conference18.05.23
Kraków, Poland
18-19 maja — ACE! to największa tego typu konferencja regionalna w Europie Środkowej, przyciągająca ludzi z całego regionu. Nie możemy się doczekać kolejnej edycji, która połączy w jedną konferencję dwie ścieżki: Agile Software Development oraz Product Design & Management.
JSHeroes18.05.23
Rumunia
Od 18 do 19 maja — JSHeroes to konferencja non-profit organizowana przez społeczność, która odbywa się co roku w Cluj w Rumunii. Naszym celem jest zgromadzenie entuzjastów JS i Web/Frontend z całego świata na 2-dniowym wydarzeniu z: świetnymi rozmowami, niesamowitym networkingiem i mnóstwem zabawy.
The Digital Transformation Conference18.05.23
Londyn, Wielka Brytania
18 maja — Konferencja Digital Transformation skupia osoby zajmujące się wieloma aspektami cyfrowej transformacji biznesowej, innowacji i strategii. Wydarzenie zaprasza ponad 25 prelegentów z różnych branż, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, najlepszymi praktykami, wyciągniętymi lekcjami i wieloma innymi informacjami na temat ludzi, technologii i elementów procesu cyfrowej transformacji i zmian.
TECHSPO Toronto 2023 Technology Expo18.05.23
Toronto, Kanada
18–19 maja — prezentacja nowej generacji technologii i innowacji; Internet, Mobile, AdTech, MarTech i technologia SaaS, wystawcy mają możliwość zaprezentowania swoich firm konsumentom, inwestorom najwyższego kalibru, hordom prasy, najbardziej poszukiwanym talentom i największej puli entuzjastów technologii, którzy chcą uczcić nowe produkty . Przygotuj się na inspirację, zdumienie i wiedzę na temat tego, jak te rozwijające się technologie wpłyną na Twój biznes w celu zwiększenia wzrostu.
Heroes of Data Privacy24.05.23
Hybryda | Wiedeń, Austria
Od 24 do 25 maja — Heroes of Data Privacy to europejska konferencja dla specjalistów ds. danych, ekspertów prawnych, marketerów i technologów, która odpowiada na potrzebę praktycznego dzielenia się wiedzą.
Product-Led Summit Las Vegas 202324.05.23
Las Vegas, NV
Od 24 do 25 maja — dołącz do naszych guru rozwoju i profesjonalistów w zakresie produktów, aby:🚀 Rozwiń swoją karierę, dołączając do naszej szybko rosnącej społeczności profesjonalistów w dziedzinie produktów i guru rozwoju.🌟 Wykorzystaj dziesięciolecia doświadczenia, jak przyspieszyć rozwój produktu i wrócić do swojego biurka odświeżony i zmotywowany.🔥 Sieć z najlepszymi starszymi liderami produktów i decydentami w Las Vegas.
DSFMayDay20.05.23
Londyn, Wielka Brytania
Bezpłatne dzielenie się wiedzą, wibracje wydarzeń edukacyjnych i festiwali. 40 prelegentów, 14 partnerów, lunch, torby z łupami i cały dzień na naukę, łączenie się i czerpanie inspiracji. Dla ludzi przez ludzi.
TECHSPO San Diego 2023 Technology Expo22.05.23
San Diego, Kalifornia
22-23 maja — TECHSPO San Diego gromadzi programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
TECHSPO Houston 202325.05.23
Houston, Teksas
25-26 maja — prezentacja nowej generacji technologii i innowacji; Internet, Mobile, AdTech, MarTech i technologia SaaS, wystawcy mają możliwość zaprezentowania swoich firm konsumentom, inwestorom najwyższego kalibru, hordom prasy, najbardziej poszukiwanym talentom i największej puli entuzjastów technologii, którzy chcą uczcić nowe produkty . Przygotuj się na inspirację, zdumienie i wiedzę na temat tego, jak te rozwijające się technologie wpłyną na Twój biznes w celu zwiększenia wzrostu.
Dublin Tech Summit31.05.23
Dublin, Irlandia
31 maja – 1 czerwca — Dublin Tech Summit (DTS) gromadzi światowych liderów w dziedzinie innowacji, technologii i biznesu, aby kształtować przyszłość światowych trendów i technologii.
RenderATL202331.05.23
Atlanta, GA
31 maja – 2 czerwca — mijamy mikrofon tak, jak Atlanta mija fajkę wodną. Ponad 80 naszych prelegentów z całego świata pomoże Ci awansować w Twojej karierze dzięki czterem specjalistycznym ścieżkom obejmującym wszystkie zagadnienia związane z projektowaniem/CSS, przywództwem i przedsiębiorczością, zarządzaniem produktami i projektami, inżynierią oprogramowania internetowego/mobilnego i nie tylko. Zerknij na złotą brzoskwinię dla naszych polecanych głośników.
SubSummit31.05.23
Dallas, Teksas
31 maja-czerwiec. 2 — Zoptymalizuj swój model biznesowy z pomocą i wskazówkami ekspertów z branży subskrypcji.
TECHSPO Nashville 202331.05.23
Nashville, TN
Od 31 maja do 1 czerwca — TECHSPO Nashville to płatne wydarzenie DigiMarCon Mid-South Digital Marketing, Media and Advertising z ograniczoną liczbą uczestników. Jeśli konferencja to miejsce, w którym odbywa się nauka, teoria i inspiracja, to piętro TECHSPO jest miejscem testowania, nawiązywania kontaktów i interakcji z produktami. Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!

CZERWIEC 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
JSNation Conference 202301.06.23
Hybryda | Amsterdam
Poznaj najnowsze trendy w rozwoju języka JavaScript. Zobacz, co planuje ponad 20 000 programistów JS. Poznaj tych, którzy kształtują teraźniejszość i przyszłość prosperującego narodu.
React Summit02.06.23
Hybryda | Amsterdam
React Summit to coroczna konferencja poświęcona wszystkim aspektom React, gromadząca tysiące inżynierów front-end i full-stack z całego świata.
INTEGRATE 202305.06.23
Hybryda | Londyn, Wielka Brytania
5-7 czerwca — Dołącz do nas na największej na świecie konferencji Microsoft Integration Tech. Posłuchaj liderów branży, nawiąż kontakty z innymi użytkownikami i dowiedz się o najnowszych trendach i aktualizacjach z Microsoft Product Group i Global Integration Community.
North American Technology Executive Summit05.06.23
Scottsdale, Kalifornia
North American Technology Executive Summit zgromadzi „kto jest kim” CTO, CIO i innych kierowników wyższego szczebla, a także najlepszych i najbardziej odpowiednich dostawców usług i rozwiązań z całej Ameryki Północnej, aby nawiązywać kontakty, porównywać, uczyć się i dzielić z jednym innym w wygodnym i produktywnym środowisku.
Reuters Events: Global Energy Transition 202306.06.23
Nowy Jork, NY
6-7 czerwca — Dołącz do ponad 1000 decydentów wykonawczych, aby wymyślić na nowo transformację energetyczną podczas Reuters Events: Global Energy Transition 2023 (6–7 czerwca, Nowy Jork). Razem zjednoczymy światowych liderów z branży energetycznej, przemysłowej i rządowej, aby na nowo zdefiniować międzysektorowy dyskurs na temat zerowej emisji netto i wspólnie stawić czoła najbardziej krytycznym wyzwaniom biznesowym, przed którymi stoi nasza branża.
Reuters Events: Donwstream USA 202307.06.23
Teksas
7-8 czerwca — TBA
PlatformCon 202308.06.23
Wirtualny
PlatformCon gromadzi czołowych liderów DevOps i inżynierów platform na jednej wirtualnej scenie przez 2 dni. Urodzony, aby świętować naszą społeczność ponad 15 000 inżynierów platform. 🔥
TECHSPO Detroit 2023 Technology Expo08.06.23
Detroit, MI
8-9 czerwca — TECHSPO Detroit skupia najlepszych programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
TECHSPO Boston 202312.06.23
Boston, MA
Od 12 do 13 czerwca — TECHSPO Boston to wydarzenie z ograniczoną liczbą uczestników i płatna konferencja DigiMarCon New England Digital Marketing, Media and Advertising. Jeśli konferencja to miejsce, w którym odbywa się nauka, teoria i inspiracja, to piętro TECHSPO jest miejscem testowania, nawiązywania kontaktów i interakcji z produktami. Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!
Verint Engage 2023: The Art of Innovation12.06.23
Las Vegas, NV
12-15 czerwca — Cieszymy się, że możemy zgromadzić rzemieślników CX (lub mistrzów) na Verint Engage 2023. Dołącz do nas, aby zapoznać się z szeroką gamą tematów sesji, które zostaną omówione na naszej konferencji — od podnoszenia poziomu zarządzania doświadczeniem po dostarczanie wartości dzięki sztucznej inteligencji i Analityka i wiele więcej.
VivaTech14.06.23
Paryż
14-17 czerwca — działamy jako potężny globalny katalizator transformacji cyfrowej i rozwoju startupów. Co roku VivaTech gromadzi w Paryżu i online liderów biznesu, startupy, inwestorów, badaczy i innowatorów, aby zapoczątkować pozytywne zmiany w biznesie i społeczeństwie.
Bits & Pretzels HealthTech 202320.06.23
do ustalenia
Czerwiec. 20-21 — TBA
2023 IEEE TRANSPORTATION ELECTRIFICATION CONFERENCE AND EXPO21.06.23
Detroit, MI
21-23 czerwca — od 10 lat ITEC jest najważniejszą konferencją IEEE na temat elektryfikacji transportu, wspierając powiązania między przemysłem a środowiskiem akademickim. W tym roku odbędzie się w nowo wyremontowanym Huntington Place Convention Center w Detroit w stanie Michigan w dniach 21-23 czerwca 2023 r. Znajduje się w centrum Detroit, w odległości krótkiego spaceru od najlepszych restauracji i lokali rozrywkowych. Dołącz do nas 20 czerwca na powitanie w sieci i odbierz materiały rejestracyjne.
Retail CIO Connect 202321.06.23
St. Albans, Wielka Brytania
21-22 czerwca — dostępne tylko na zaproszenie forum dla liderów IT z czołowych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii
Banking Transformation Summit22.06.23
Londyn, Wielka Brytania
22 czerwca — Banking Transformation Summit zapewnia całościowy, 360-stopniowy obraz krajobrazu bankowego. Badanie czynników zewnętrznych zmieniających rynek, zmieniające się strumienie przychodów, oczekiwania klientów i rosnącą konkurencję; wraz z wewnętrznymi zmianami w systemach back office; kultura pracy i obowiązki HR.
World Conference on Data Science & Statistics26.06.23
Frankfurt, Niemcy
W dniach 26-28 czerwca spotkaj się z globalnymi prelegentami i ekspertami z USA (Ameryka), Europy, Bliskiego Wschodu i Azji na konferencjach Data Science, Machine Learning Meetings i Artificial Intelligence Conferences.
ReactNext27.06.23
Tel-Awiw, Izrael
Konferencja, która odbędzie się 27 czerwca 2023 r., będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej i weźmie w niej udział ponad 1000 programistów z wiodących firm.
TECHSPO Atlanta 2023 Technology Expo29.06.23
Atlanta, Georgia
29 do 30 czerwca — TECHSPO Atlanta gromadzi najlepszych programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.

LIPCIEC 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
DevBcn03.07.23
Barcelona, ​​Hiszpania
3–5 lipca — multidyscyplinarna konferencja zorganizowana dla programistów i przez programistów, aby uczyć się i dzielić się różnymi nowoczesnymi technologiami oprogramowania używanymi w firmach. 7 utworów o następujących tematach:Jawa | JVM | Go, Rust, C++, C# | Chmura, DevOps, maszyny wirtualne, Kubernetes | Interfejs użytkownika | Przywództwo, Agile, Różnorodność | Big Data, uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, Python
Future of SaaS Festival London 202306.07.23
Londyn, Wielka Brytania
6-7 lipca – Festiwal zgromadzi założycieli i specjalistów C-Suite, od niszowych start-upów po przedsiębiorstwa o światowej renomie, aby poznać najnowsze trendy, wyzwania i możliwości w branży SaaS. Uczestnicy zdobędą cenne spostrzeżenia i strategie, które będą napędzać wzrost i sukces ich własnych firm.
VidCon Sao Paulo07.07.23
Brazylia
7-9 lipca — największe na świecie wydarzenie dla fanów, twórców, dyrektorów i marek, których łączy pasja do wideo online
TECHSPO Silicon Valley 202310.07.23
San Francisco, Kalifornia
10–11 lipca — TECHSPO Silicon Valley to wydarzenie z ograniczoną liczbą uczestników, DigiMarCon Silicon Valley Digital Marketing Conference. Jeśli konferencja to miejsce, w którym odbywa się nauka, teoria i inspiracja, to piętro TECHSPO jest miejscem testowania, nawiązywania kontaktów i interakcji z produktami. Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!
AwesomWasm i HackWasm12.07.23
Berlin, Niemcy
12-16 lipca — CosmWasm to oparty na Wasm, międzyłańcuchowy silnik inteligentnych kontraktów oparty na technologii Wasm, zaprojektowany od podstaw z myślą o bezpieczeństwie. Jedyny przyjęty smart kontrakt poza EVM. Obecnie korzysta z niego +30 sieci L1, dlatego organizujemy pierwszą konferencję i hackathon skupiony na CosmWasm w Berlinie, w lipcu 2023 r., gdzie sam CosmWasm narodził się z hackathonu.
TechMentor17.07.23
Redmond, Waszyngton
Od 17 do 21 lipca — konferencja TechMentor IT Pro Training Conference od 1998 roku szkoli menedżerów IT, administratorów sieci, personel IT, administratorów systemów, specjalistów ds. Siedziba firmy Microsoft w Redmond w stanie Waszyngton przez pięć dni dogłębnego szkolenia, pracy w sieci i zabawy!
VSLive! Microsoft HQ17.07.23
Redmond, Waszyngton
17-21 lipca — świętując naszą 30. rocznicę, wprowadzimy naszą wyjątkową markę bezstronnych, praktycznych szkoleń dla programistów z powrotem do San Diego w Kalifornii. Doskonal swoje umiejętności w Microsoft Visual Studio 2022, .NET 6 i 7, DevOps, MAUI, JavaScript, TypeScript, Angular, Blazor, nowoczesnych technikach przetwarzania danych. Nasi prelegenci odpowiedzą na Twoje pytania praktycznymi wskazówkami na temat rozwoju natywnego klienta, sieci, baz danych i wielu innych.
AIBC MATTER19.07.23
Manila, Filipiny
19-22 lipca — Mając na uwadze nowe horyzonty, AIBC udaje się w przyszłym roku do Manili — łącząc najbystrzejsze umysły w sektorze i przybliżając naszą rozległą sieć na Zachodzie do azjatyckich dostawców, operatorów i oddziałów.
THAT Conference | Wisconsin24.07.23
Wisconsin Dells, WI
24-27 lipca — TA konferencja nie przypomina żadnej innej konferencji technicznej. Ten wyjątkowy czterodniowy obóz letni jest pełen warsztatów, sesji, otwartych przestrzeni, wydarzeń rodzinnych i networkingu, a wszystko to w pięknym kurorcie i parku wodnym Kalahari. To rodzinne wydarzenie składa się z tras zawodowych i rodzinnych, więc w każdym wieku można się czegoś nauczyć i przeżyć.
#ProductCon | onlineLipiec 2023
Online
Lipiec 2023 r. — organizowany przez Product School i zorganizowany wokół najgorętszych tematów w zarządzaniu produktami, ProductCon odbywa się online cztery razy w roku w San Francisco, Londynie, Nowym Jorku i online i gromadzi profesjonalistów ds. produktów z całego świata.

SIERPIEŃ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
BLACK HAT USA 202305.08.23
Hybryda
| Las Vegas, NV
5-10 sierpnia — firma Convention Housing Partners została uznana za jedynego dostawcę usług hotelowych zatwierdzonego przez Black Hat USA 2023. Jeśli skontaktują się z Tobą inne firmy zewnętrzne oferujące pomoc hotelową, pamiętaj, że nie są one rekomendowane przez nasze wydarzenie. Zawieranie umów finansowych z tymi firmami może mieć kosztowne konsekwencje i nie jest chronione przez zarządzanie wydarzeniami.
Ai4 202307.08.23
Las Vegas, NV
7-9 sierpnia — w ciągu trzech dni Ai4 2023 zgromadzi liderów biznesu i praktyków danych, aby ułatwić odpowiedzialne przyjęcie technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Dołącz do nas na najbardziej wpływowym wydarzeniu AI w branży.
VSLive! San Diego07.08.23
San Diego, Kalifornia
7–11 sierpnia — świętując naszą 30. rocznicę, przywrócimy naszą wyjątkową markę bezstronnych, praktycznych szkoleń dla programistów z powrotem do San Diego w Kalifornii. Doskonal swoje umiejętności w Microsoft Visual Studio 2022, .NET 6 i 7, DevOps, MAUI, JavaScript, TypeScript, Angular, Blazor, nowoczesnych technikach przetwarzania danych. Nasi prelegenci odpowiedzą na Twoje pytania praktycznymi wskazówkami na temat rozwoju natywnego klienta, sieci, baz danych i wielu innych.
GLoCALL 202310.08.23
Uniwersytet w Mongolii Wewnętrznej
10-12 sierpnia — Międzynarodowa konferencja na temat wykorzystania technologii w nauce, zwłaszcza w nauce języków
Seattle 365 EduCon &
PWR EduCon – 2023
21.08.23
Seattle, Waszyngton
21-25 sierpnia — na platformie Microsoft 365 EduCon i PWR EduCon tematyka jest podzielona na ścieżki, a każda sesja jest przeznaczona dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych. Ścieżki są oferowane dla następujących tematów: SharePoint, Power Platform, Microsoft 365, Azure, Teams, OneDrive, Search, Content Management, Power Users, Business Value, Implementation/Administration, Workflow, Business Intelligence, SharePoint Development i inne.
TECHSPO Auckland 202321.08.23
Auckland, Nowa Zelandia
21-22 sierpnia — TECHSPO Auckland zgromadzi jednych z najlepszych programistów, marek, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
CIO Edge30.08.23
Sydney, Australia
30 sierpnia — Współpracuj i ucz się ze 130 CIO i liderami IT odpowiedzialnymi za realizację strategii technologicznej za 1/4 australijskiego PKB.
TECHSPO London 202331.08.23
Londyn, Wielka Brytania
31 sierpnia – 1 września — TECHSPO London gromadzi programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.

WRZESIEŃ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
SPIE Sensors + Imaging 202303.09.23
Amsterdam, Holandia
wrzesień 3-6 — data zostanie niedługo potwierdzona
Chief Product Officer Summit | San Francisco06.09.23
San Francisco, Kalifornia
6 września — we wrześniu szczyt Chief Product Officer Summit zgromadzi starszych liderów produktów z największych światowych firm i najbardziej ekscytujących startupów w San Francisco, aby zagłębić się w najnowocześniejsze trendy, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, a także praktyki zatrudniania, budowanie zespołu i wiele więcej. Zobacz, jak krajobraz rozwoju opartego na produktach dostosowuje się do ciągle zmieniającej się branży.
Product-Led Summit San Francisco06.09.23
San Francisco, Kalifornia
6-7 września — zjazd Product-Led Summit odbędzie się we wrześniu w San Francisco. Łączymy najszybciej rosnącą na świecie społeczność profesjonalistów w dziedzinie produktów, guru rozwoju, założycieli i myślących liderów, aby usłyszeć od światowej sławy firm i liderów branży. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwoju opartym na produktach, czy doświadczonym OG, nasz szczyt ma coś dla Ciebie.
CEDIA Expo 202307.09.23
Denver, CO
7-9 września — CEDIA Expo umożliwia specjalistom ds. technologii domowych odkrywanie nowych produktów, nawiązywanie kontaktów z wystawcami, współpracę z rówieśnikami i zdobywanie cennej edukacji dzięki szkoleniom produktowym zarówno CEDIA, jak i prowadzonych przez wystawców. Odkryj najgorętsze połączone produkty inteligentnego domu i odkryj nowe źródła przychodów.
Product-Led Summit Singapore 202308.09.23
Singapur
Połącz się z naszą szybko rosnącą społecznością specjalistów ds. produktów i guru rozwoju, dołączając do nas na Product-Led Summit Austin. W ciągu dwóch wypełnionych treścią dni możesz zadać pytania początkującym liderom myśli. Mamy przemówienia, panele i interaktywne okrągłe stoły, w których odpowiadamy na Twoje pytania, z praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą przenieść Twoją karierę na wyższy poziom.
Intelligent Health UK13.09.23
Londyn, Wielka Brytania
13-14 września — firma Intelligent Health UK powróci do Londynu i ponownie zgromadzi globalną społeczność sztucznej inteligencji i opieki zdrowotnej — klinicystów, dyrektorów szpitali, naukowców zajmujących się danymi, startupy, naukowców i inwestorów — w celu przyspieszenia dyskusji na temat stosowania sztucznej inteligencji i napędzania technologii współpraca w służbie zdrowia.
UCX USA13.09.23
Austin, Teksas
13-14 września — z czołowego europejskiego wydarzenia dotyczącego ujednoliconej komunikacji i współpracy nadchodzi UCX USA, jedyny w branży szczyt poświęcony połączeniom. UCX USA obejmie najnowsze technologie, trendy i ujednolicone modele komunikacji, a także szybką transformację sposobu, w jaki współpracujemy – wszystko w otoczeniu zaprojektowanym w celu wspierania krytycznych relacji. Wydarzenie stanowi platformę dla markowych producentów, liderów biznesu, startupów, firm technologicznych, inwestorów, mediów i analityków do nauki, nawiązywania kontaktów, współpracy i rozwoju. Dzięki sieci i przywództwu w centrum uwagi, UCX USA prowadzi narrację branży współpracy i komunikacji i obiecuje kontakty, spostrzeżenia branżowe i perspektywy rówieśników.
Infobip Shift18.09.23
Chorwacja
18-19 września — to nie jest kolejne wydarzenie dla deweloperów. Jest to doświadczenie, które gromadzi globalną społeczność technologiczną na dwa dni nauki, nawiązywania kontaktów i tworzenia nowych wspomnień. Jest to spotkanie profesjonalistów, założycieli, liderów, destruktorów i marzycieli. To jest zmiana Infobip.
Product-Led Summit San Francisco 202319.09.23
San Francisco, Kalifornia
19-20 września — Skupiamy najszybciej rosnącą na świecie społeczność profesjonalistów ds. produktów, guru rozwoju, założycieli i myślących liderów, aby wysłuchać światowej sławy firm i liderów branży. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwoju opartym na produktach, czy doświadczonym OG, nasz szczyt ma coś dla Ciebie.
Product Ops Summit San Francisco 202319.09.23
San Francisco, Kalifornia
19-20 września — Product Operations wywołuje falę, ponieważ firmy zaczynają rozumieć, jak kluczowa jest ta rola dla wzrostu. Naucz się surfować jak profesjonaliści, ucząc się od liderów w tej dziedzinie w tym krytycznym momencie. Uzyskaj najnowocześniejsze informacje i szansę na osobiste odpowiedzi na pytania od naszych ręcznie wybranych pionierów na szczycie ich gry.
Big Data LDN 202320.09.23
Londyn, Wielka Brytania
20-21 września — Big Data LDN (Londyn) to wiodąca w Wielkiej Brytanii bezpłatna konferencja i wystawa poświęcona danym i analityce, która gości wiodących ekspertów w dziedzinie danych i analityki, gotowych uzbroić Cię w narzędzia do realizacji najskuteczniejszej strategii opartej na danych.
TECHSPO Sydney 202320.09.23
Sydney, Australia
Od 20 do 21 września — TECHSPO Sydney to płatne wydarzenie z ograniczoną liczbą uczestników, DigiMarCon Australia Digital Marketing, Media and Advertising Conference. Jeśli konferencja to miejsce, w którym odbywa się nauka, teoria i inspiracja, to piętro TECHSPO jest miejscem testowania, nawiązywania kontaktów i interakcji z produktami.
5G Expo Europe26.09.23
Hybryda | Amsterdam
26-27 września — wiodąca europejska wystawa 5G dobiegła końca w tym roku! Dziękujemy wszystkim sponsorom, wystawcom, uczestnikom i wszystkim, dzięki którym impreza się odbyła.
AI & Big Data Expo Europe26.09.23
Hybryda | Amsterdam
26-27 września — oczekuje się, że 7000 uczestników zgromadzi się z całej Europy, w tym CTO, szefowie ds. innowacji i technologii, dyrektorzy IT, dostawcy usług telekomunikacyjnych, programiści, start-upy, producenci OEM, rząd, motoryzacja, operatorzy, dostawcy technologii, inwestorzy, inwestorzy VC i wiele więcej.
Cyber Security & Cloud Expo Europe 202326.09.23
Amsterdam, Holandia
26–27 września — dołącz do nas ponownie w 2023 r., aby wysłuchać opinii czołowych ekspertów branżowych i odkryć kluczowe strategie w świecie cyberbezpieczeństwa i chmury.
AIBC BALKANS/CISWrzesień 2023
Cypr
Wrzesień 2023 — Półwysep wiedzy technicznej, bogatej kultury, oszałamiającego piękna i głębokiego potencjału, Bałkany od dawna są regionem, który ma wiele do zaoferowania światu, jeśli chodzi zarówno o ludzkie dążenie do pomysłowości, jak i rozwój najnowocześniejszych technologie.Z dumnym dziedzictwem myślicieli i naukowców Serbia ma potencjał, by stać się filarem przyszłej gospodarki. Belgrad, centrum przedsiębiorców, inżynierów i innowatorów, jest filarem ekosystemu technologicznego całego regionu.

PAŹDZIERNIK 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
The World’s Leading AI Summit01.10..23
Amsterdam
23 października — wiodący i największy na świecie szczyt AI gromadzi globalny ekosystem sztucznej inteligencji Enterprise, Big Tech, Startups, Investors and Science, najzdolniejsze mózgi AI jako prelegenci co roku w październiku w Amsterdamie, aby zmierzyć się z najbardziej palącymi problemami AI i ustalić globalny program sztucznej inteligencji.
WEBCONGRESS AFRICA 202301.10.23
Marrakesz, Maroko
WebCongress Africa to wiodące konferencje poświęcone technologiom i innowacjom cyfrowym, które do tej pory odbyły się w 17 krajach w ponad 44 edycjach. Decydenci, rząd, biznes i giganci technologiczni spotykają się na naszych wydarzeniach, aby uczyć się i
QCon San Francisco Software02.10.23
San Francisco, Kalifornia
2-6 października — dowiedz się od liderów oprogramowania w firmach, które wcześnie wprowadziły oprogramowanie, o trendach i praktykach, które zainspirują Cię do podejmowania decyzji, przepływów pracy i planu działania.
Computer Vision Summit Berlin 202305.10.23
Berlin, Niemcy
Połącz się z ponad 250 partnerami i dołącz do największego szczytu prowadzonego przez użytkowników końcowych poświęconego zwiększaniu wartości biznesowej dzięki inteligentnym technologiom wizyjnym.
Degamefi WEB3 Conference07.10.23
Tbilisi, Gruzja
Od 7 do 8 października — w konferencji wezmą udział różni prelegenci, w tym inwestorzy, przedsiębiorcy, programiści i eksperci w sektorach kryptowalut, blockchain i gier. Tematy, które zostaną omówione, obejmują najnowsze trendy i osiągnięcia w branży, nowe i innowacyjne przypadki użycia technologii blockchain, przyszłość zdecentralizowanych gier i wiele więcej.
Platform Summit 202316.10.23
Sztokholm, Szwecja
16-18 października — Platform Summit, flagowa konferencja API Nordic APIs, gromadzi najzdolniejsze umysły w branży API, aby rozwijać sztukę projektowania wysokiej jakości, bezpiecznych platform API.
AI Accelerator World Boston 202319.10.23
Boston, MA
AI Accelerator Summit to największy szczyt prowadzony przez użytkowników końcowych poświęcony zaprezentowaniu infrastruktury i strategii ułatwiających tworzenie wartości AI.
TECHSPO Johannesburg 2023 Technology Expo19.10.23
Johannesburg, Republika Południowej Afryki
Od 19 do 20 października — w ramach TECHSPO Johannesburg odbywa się płatne wydarzenie z ograniczoną liczbą uczestników — DigiMarCon South Africa Digital Marketing, Media and Advertising Conference. Jeśli konferencja to miejsce, w którym odbywa się nauka, teoria i inspiracja, to piętro TECHSPO jest miejscem testowania, nawiązywania kontaktów i interakcji z produktami.
Computer Vision Summit Boston 202320.10.23
Boston, MA
Computer Vision Summit to największy szczyt użytkowników końcowych poświęcony inteligentnym technologiom wizyjnym. 20 października zjednocz się z liderami i praktykami podczas dnia networkingu, dzielenia się wiedzą, przemówień, warsztatów i nie tylko.
#ProductCon | 
San Francisco
Październik 2023
San Francisco, Kalifornia
Październik 2023 — organizowany przez Product School i zorganizowany wokół najgorętszych tematów w zarządzaniu produktami, ProductCon odbywa się cztery razy w roku w San Francisco, Londynie, Nowym Jorku i online i gromadzi profesjonalistów ds. produktów z całego świata.
Ad-Filtering Dev SummitPaździernik 2023
| Do potwierdzenia
Październik 2023 — data niedługo zostanie potwierdzona

LISTOPAD 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
Product-Led Summit Sydney 202301.11.23
Sydney, Australia
1-2 listopada — Dołącz do naszej szybko rosnącej społeczności specjalistów ds. produktów i guru rozwoju, dołączając do nas na zjeździe Product-Led Summit w Austin. W ciągu dwóch wypełnionych treścią dni możesz zadać pytania początkującym liderom myśli. Mamy przemówienia, panele i interaktywne okrągłe stoły, w których odpowiadamy na Twoje pytania, z praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą przenieść Twoją karierę na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwoju opartym na produktach, czy doświadczonym OG, nasz szczyt ma coś dla Ciebie.
TECHSPO Dallas 2023 Technology Expo02.11.2023
Dallas, Teksas
2 do 3 listopada — TECHSPO Dallas gromadzi najlepszych programistów, marki, marketerów, dostawców technologii, projektantów, innowatorów i ewangelistów, którzy chcą nadać tempo naszemu zaawansowanemu światu technologii.
Live! 36012.11.23
Orlando, Floryda
12-17 listopada — na żywo! 360 łączy społeczności IT, deweloperów, danych i bezpieczeństwa cybernetycznego w celu uzyskania rzeczywistych, praktycznych informacji i szkoleń dotyczących szerokiej gamy produktów, technologii i rozwiązań firmy Microsoft oraz innych. Dodatkowo na żywo!
Computer Vision Summit London 202322.11.23
Londyn, Wielka Brytania
Od 22 do 23 listopada — zjednocz się z ponad 125 partnerami i dołącz do największego szczytu prowadzonego przez użytkowników końcowych poświęconego zwiększaniu wartości biznesowej dzięki inteligentnym technologiom wizyjnym.
AI & Big Data Expo Global 202330.11.23
Londyn, Wielka Brytania
Od 30 listopada do 1 grudnia — z ponad 250 prelegentami, ponad 5000 uczestników, naszym narzędziem do kojarzenia opartym na sztucznej inteligencji, sesjami na żywo i dostępem do 5 pokazów w tym samym miejscu, tej konferencji nie można przegapić!
Cyber Security & Cloud Expo Global 202330.11.23
Londyn, Wielka Brytania
Od 30 listopada do 1 grudnia — Program konferencji będzie dotyczył rzeczywistych problemów, przed którymi stają dziś CISO i specjaliści ds. bezpieczeństwa w miarę ewolucji nowoczesnych przedsiębiorstw.
IoT Tech Expo Global 202330.11.23
Londyn, Wielka Brytania
Od 30 listopada do 1 grudnia — wydarzenie zgromadzi kluczowe branże z całego świata podczas dwóch dni dyskusji na najwyższym poziomie dotyczących treści i myśli liderów w ramach 5 współlokowanych wydarzeń obejmujących IoT, bezpieczeństwo cybernetyczne i chmurę, łańcuch bloków, sztuczną inteligencję i duże Dane i transformacja cyfrowa.

GRUDZIEŃ 2023

NazwaData rozpoczęcia /
lokalizacja
Opis
Startup World Cup Grand Finale01.12.23
San Francisco, Kalifornia
Startup World Cup to globalna konferencja i konkurs, którego celem jest łączenie ekosystemów startupów na całym świecie. Konkurs daje start-upom z całego świata szansę na wygranie nagrody inwestycyjnej w wysokości 1 000 000 USD. startup World Cup jest organizowany przez Pegasus Tech Ventures, globalną firmę venture capital z Doliny Krzemowej.

Podsumowanie

Oto pełna lista wydarzeń technologicznych, które odbędą się w 2023 roku. Ta kolekcja wydarzeń i konferencji technologicznych ma na celu pomóc Ci znaleźć coś dla siebie.

Bardzo Ci dziękuję za dotrwanie do tego momentu! To dla Ciebie właśnie tworzę każdy artykuł na moim blogu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Zapraszam do śledzenia wpisów na moim blogu, pozostawienia komentarza oraz polubienia profilu na Facebooku!

Podziel się swoją opinią
Konrad Grzybowski
Konrad Grzybowski

Od lat pasjonuję się technologią oraz wszelkiego rodzaju gadżetami. Uwielbiam oglądać oraz czytać materiały o nowinkach w świecie tech. Hobbistycznie zajmuje się naprawą telefonów. Z zawodu jestem specjalistą IT.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze

[…] Użytkownik Reddita nie posiada ładowarki, a bateria jest rozładowana. Niestety nie będziemy znali szczegółów na temat funkcji zegarka, aż do premiery. Nowa odsłona Google Pixel Watch może zostać zaprezentowana podczas Google I/O w maju . […]