Wyciekły zdjęcia nowego Google Pixel Watch 2023

Po wielu miesiącach spekulacji na temat jego wydania, projektu i funkcji, w końcu wiemy coś więcej o Google Pixel Watch. W poniedziałek Android Central opublikował zdjęcia, co nadchodzącego smartwatcha Google. 

Dopóki Google oficjalnie nie ogłosi Pixel Watch to nie wiemy czy ostatecznie tak będzie wyglądał nowy smartwatch. Zdjęcia zostały podobno zrobione i wyciekły w dość dziwnych okolicznościach: ktoś rzekomo znalazł smartwatch w restauracji w USA. 

Osoba, która rzekomo jest w posiadaniu zegarka, opublikowała więcej szczegółów w poście Ask Me Anything (AMA) na Reddit pod nazwą użytkownika u/tagtech414. Po opublikowaniu zdjęcia potwierdzającego, że rzeczywiście ma zegarek, zaczął ujawniać szczegóły. Współpracownik znalazł zegarek w restauracji, zatrzymał go na wypadek, gdyby właściciele przyszli go odebrać.

Oto, co u/tagtech414 opublikował na temat zegarka: 

  • Fizyczne pokrętło znajduje się między dwoma przyciskami z boku.
  • Ramka jest dosyć duża.
  • Tarcza zegarka ma około1.5 cala średnicy i 1 cm grubości.
  • Zegarek jest w kolorze czarnym.
  • Spód jest pokryty szkłem, podobnie jak Apple Watch. 

Użytkownik Reddita nie posiada ładowarki, a bateria jest rozładowana. Niestety nie będziemy znali szczegółów na temat funkcji zegarka, aż do premiery. Nowa odsłona Google Pixel Watch może zostać zaprezentowana podczas Google I/O w maju .

Nadal nie wiemy kiedy zostanie zaprezentowany, ile będzie kosztował ani regionów, w których Google planuje wypuścić zegarek. Prawdopodobnie zegarek będzie działał na nowym oprogramowaniu Wear OS

Bardzo Ci dziękuję za dotrwanie do tego momentu! To dla Ciebie właśnie tworzę każdy artykuł na moim blogu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Zapraszam do śledzenia wpisów na moim blogu, pozostawienia komentarza oraz polubienia profilu na Facebooku!

Podziel się swoją opinią
Konrad Grzybowski
Konrad Grzybowski

Od lat pasjonuję się technologią oraz wszelkiego rodzaju gadżetami. Uwielbiam oglądać oraz czytać materiały o nowinkach w świecie tech. Hobbistycznie zajmuje się naprawą telefonów. Z zawodu jestem specjalistą IT.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze